2015 Örgü Bayan Atkı Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Bayan Atkı Modeli ve Yapılışı
28 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.361 kez okundu.

Yeni sezonda birbirinden harika ve bir o kadar güzel örgü tasarımlarına yer veriyoruz. Bu makalemizde 2015 yılının ilklerinden olan harika tasarımda örgü bayan atkı modelini sizlere paylaşıyoruz. Yeni sezonda sitemizden en yeni ve en kaliteli örgü modellerini hem inceliyor hem de anlatımlarımızdan yararlanarak öğreniyorsunuz.

2015 yılı örgü yılı olduğu için bu yıl sizlere harika örgü modellerini paylaşıp , öğretmeyi hedefliyoruz.  Bu modelimizdeki atkımız diğer atkılara göre biraz daha uzun ve salaş tarzda olduğu için sonbahar ve kış aylarında dışarı çıktığınız da bu atkı modelimizi hem atkı hemde şal olarak da kullanabilirsiniz. Sizlere çok şık ve klasik bir hava katacak olan bu atkı modelimizin yapılışını bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz.

Umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

2015 Örgü Bayan Atkı Modeli ve Yapılışı

2015 örgü bayan atkı modeli ve yapılışı

Adsız

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Bebek Kazak Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde bebek örgü kazak modelleri ve yapılışları, örgü bebek kazak modelleri ve örgü bebek kazakları anlatımlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon 2015 Mango Kazak Fotoğrafları
2015 Sezonu Mango Kazak Modelleri

Her yıl olduğu gibi birbirinden kaliteli ve modern tasarımlarını bizler ile paylaşan Mango firması 2015 yılında birbirinden harika kazak modellerini...

Kapat