2015 Örgü Bayan Şal Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Bayan Şal Modeli ve Yapılışı
21 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.698 kez okundu.

2015 yılında harika bir şal modeli ile karşınızdayız dostlarım. Yeni sezonda birbirinden yaratıcı örgü modellerini sitemizden takip edebilir , yapılışları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Öğrendiğiniz modelleri evlerde kendinize örebilir hatta kendinizi geliştirip daha farklı modellerimizi de örüp tasarlayabilirsiniz.

2015 yılının en çok beğenilen ilk örgü şal modelini bu makalemde sizlerle buluşturuyorum. Yeni sezonda soğuk geçen günlerde dışarı çıkacağınız zaman, giyeceğiniz bir gece elbisesine bu şal modelimizi çok iyi  yakıştırabilirsiniz. Alttaki anlatımımızı iyi okursanız bu modelimizi sorunsuz bir şekilde örecek ve hiç zorlanmadan elde etmiş olacaksınız.

Umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

 

2015 Örgü Bayan Şal Modeli ve Yapılışı

2015 örgü şal modeli ve yapılışı anlatımlı

2015 örgü şal anlatımı

Bir önceki yazımız olan Örgü Bayan Ceket Modeli ve Yapılışı 2015 başlıklı makalemizde 2015 örgü ceket modelleri, bayan örgü ceket modelleri anlatımlı ve örgü bayan ceket modelleri ve yapılışları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü bayan ceket modeli ve yapılışı
Örgü Bayan Ceket Modeli ve Yapılışı 2015

Yeni sezonda birbirinden yeni ve harika tasarımlarda olan örgü modellerini sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. 2015 yılında örgü bayan...

Kapat