2015 Örgü Bebek Kazak Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Bebek Kazak Modeli ve Yapılışı
26 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.229 kez okundu.

Yeni sezonda biz hanımlar için genç kızlarımız ve bebeklerimiz için birbirinden güzel tasarımlarda örgü modellerini ve yapılışlarını sizlere sunuyoruz. Bu makalemizde 2015 yılının ilk örgü bebek kazak modelini ve yapılışını siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllardan beri gelen sürede en yeni ve en şık örgü bebek kazak modellerini ve yapılışlarını paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu modelimizin yapılışını detaylı bir şekilde anlattık. Yapılışını bizleri detaylı takip eden bayan arkadaşlarım hiç zorlanmadan yapabileceklerdir.  2015 örgü bebek kazak modeli ve yapılışı sizlerle umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

Bu modelimizde örme esnasında yapamadığınız bir yer olursa yorum yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

2015 Örgü Bebek Kazak Modeli ve Yapılışı

2015 örgü bebek kazak modeli yapılışı

örgü kazak modeli anlatımı

Bir önceki yazımız olan Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) 2015 başlıklı makalemizde örgü battaniye modelleri açıklamalı, örgü battaniye modelleri ve yapılışları ve örgü battaniye seti hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Örgü battaniye modeli ve yapılışı 2015
Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) 2015

Yeni sezonda örgü hakkında harika bilgileri ve harika tasarımları takip etmek istiyorsanız bizim sitemizi takip etmelisiniz.  Bu makalemizde sizlere örgü...

Kapat