2015 Örgü Masa Örtüsü Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Masa Örtüsü Modeli ve Yapılışı
11 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.455 kez okundu.

Evinde boş zamanı olan bayan arkadaşlarım için her gün birbirinden güzel tasarımlarda ve yeni örgü modellerini paylaşıyoruz. Bu makalemde biz bayanların en çok örmeyi sevdiklerinden örgü masa örtüsü modelimizi paylaşıyorum.  Bizleri takip ederek örgüyü çok başarılı bir şekilde öğrenen bayan arkadaşlarımız için birbirinden yeni modelleri yüklemeye devam edeceğiz.

Çiçek desenleri ile süslenmiş ve bir o kadar şık olan bu örgü masa örtümüzü resimli anlatımımızdan öğrenebilirsiniz.  Modelimizin örme işlemini yaparken mutlaka ve mutlaka düzgün sırayla yapılmasına önem gösterin ve modeli örerken zorlandığınız yerlerde makelemizin altına yorum yaparak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

2015 Örgü Masa Örtüsü Modeli ve Yapılışı

2015 örgü masa örtüsü modeli ve yapılışı

Yapılışı resimli anlatım :

Adsız

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon "Örgü Bayan Şal Modeli ve Yapılışı" başlıklı makalemizde 2015 örgü bayan şal modelleri, 2015 örgü şal modelleri ve örgü bayan şal modeli anlatımlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü bayan şal modeli ve yapılışı
Yeni Sezon “Örgü Bayan Şal Modeli ve Yapılışı”

Birbirinden farklı ve bir o kadar güzel olan örgü modellerini sizler için paylaşıyor ve o modelimiz hakkında sizlere bilgiler ,...

Kapat