2016 Örgü Dantel Bayan Şalı Modelleri

Dantelin biz bayanlarda ayrı bir yeri olduğu gibi , giydiğimiz her türlü üründe danteli kullanırız. Sadece giysilerde değil , evimizin dekorasyonunuda danteller ile süsleyebiliriz. Bu makalemde de soğuk geçen günlerde sizleri hem ısıtacak hemde dantel tarzını yansıtmanızı sağlayacak , birbirinden şık dantel bayan şallarını paylaşıyorum.

Ben modelleri çok beğendim ve her biri ustaca örülmüş güzellikte. Sonbahar ve Kış aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz dantel şallarını , soğuk geçen ilkbahar ve yaz aylarında da tercih edebilirsiniz. Sadece soğuktan korunmalık değil , giydiğiniz kıyafete uygunluğunda mevsim gerekmeksizin tercih edebilirsiniz.

Umarım sizler için seçmiş olduğum dantel şallarımızı beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

2016 Örgü Dantel Bayan Şalı Modelleri


 

 

Bir önceki yazımız olan ANLATIMLI ÖRGÜ KIZ BEBEK YELEKLERİ ÖRNEKLERİ AÇIKLAMALI 2016 başlıklı makalemizde anlatımlı örgü kız bebek yelekleri 2016, kız bebek yeleği modelleri açıklamalı ve yeni 2016 örgü kız bebek yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 2016 Örgü İşi Örgü Bebek Yeleği Modelleri Tasarımları
ÖRGÜ Tığ İşi Bebek Yelekleri Modelleri Açıklamalı Anlatımlı

Örgü işi seven ve bu iş üzerinden çalışmalar gerçekleştiren kadın arkadaşlarımız buraya! Bebekleriniz için hazırlayabileceğiniz çok hoş ve iddialı örgü...

Kapat