2016 Örgü Patik Modelleri

Geçtiğimiz yıllardan beridir siz değerli takipçilerimize birbirinden şık , örgü modelleri ve bu örgü modellerinin yapılışını paylaşıyoruz.

Bu makalemizde ise sizlere 2016 yılının en güzel olarak örülmüş ve hazırlanmış olan örgü bayan patik modellerini paylaşıyorum.  Dilediğiniz örgü modelini rahatlıkla bulabileceğiniz bir siteye sahibiz.

Tığ işi ve angora ipten yapılmış birbirinden şık örgü patik modellerini de bu makalemizdeki görsellerimizden bulabilirsiniz. Renkleri ve örülüş şekilleriyle çok bayan takipçimiz tarafından merakla beklenen , 2016 örgü patik modelleri , sizlerle umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

2016 Örgü Patik Modelleri

Bir önceki yazımız olan ANLATIMLI ÖRGÜ KIZ BEBEK YELEKLERİ ÖRNEKLERİ AÇIKLAMALI 2016 başlıklı makalemizde anlatımlı örgü kız bebek yelekleri 2016, kız bebek yeleği modelleri açıklamalı ve yeni 2016 örgü kız bebek yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Karamel Saç Rengi
Karamel Saç Rengi Modelleri ve Kesimleri 2016

Son yılların en gözde saç renklerinden olan Karamel saç rengi ve tonları, 2016 yılında da modasını sürdürmeye ve yeni modelleriyle...

Kapat