Angora Halı’nın Özel Koleksiyonu “Tuana” ( Halı Modelleri )

2013 angora halı tuana koleksiyonu halı modelleri fiyatları ne kadar nerede satılıyor

Halı sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan “Angora’nın” yeni koleksiyonlarından bir tanesi olan “Tuana’yı” sizler için yakından inceledik ve bu özel koleksiyonda yer alan ürünleri ayaklarınıza kadar getirdik dostlar. Birbirinden şık tasarımlar ile hazırladığı yeni nesil halı modelleri ile gerçekten önemli işlere imzasını atan “Angora halı” Tuana koleksiyonu ile birlikte bizlere muazzam halı seçenekleri sunuyor.

Dekorasyonların özellikle kış aylarının gelmesi ile birlikte bir numaralı ihtiyaçlarından olan “halılar” Angora tasarımcılarının ellerinde öylesine harika tasarımlara bürünmüşler ki gördüğünüz zaman neden harika dediğimi anlayacak ve bu halılardan bir tanesini tercih edebilmek üzere size en yakın Angora halı mağazasına koşacaksınız.

Angora Halı’nın Özel Koleksiyonu “Tuana” ( Halı Modelleri )

2013 Yeni Halı Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Festival halının "Platonik Pembeli" halı koleksiyonu (modelleri) başlıklı makalemizde festival halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
rüyada siyah saç görmek
Rüyada siyah saç görmek ne anlama gelir?

rüyada siyah saç görmek siyah saçlı birini görmek ne anlama gelir nasıl açıklanır yorumlanır? Rüyanızda saçlarınızı siyaha mı boyattınız? Ya...

Kapat