Aşk sözleri resimli facebook

resimli aşk sözleri yazıları cümleleri resimli fotoğraflı facebookda paylaş.. 

Resimler üzerine işlenen en güzel aşk sözlerini sizlere sunuyoruz dostlarım. Birbirinden anlamlı sözlerin yer aldığı bu aşk sözlerini sizlerde çok beğenecek, bu yazıları sosyal paylaşım sitelerinde veya bir sevdiğinize mesaj atarken kullanmak isteyeceksiniz. Birbirinden anlamlı sözlerin yer aldığı resimli aşk sözlerine dilerseniz aşağıdaki galerimizden bir göz atabilirsiniz. Şairler ve aşık olan kişiler tarafından söylenen bu aşk sözlerine bayılacaksınız. İşte birbirinden güzel ve anlamlı sözlerin yer aldığı resimli aşk sözleri;

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Bir önceki yazımız olan Güzel aşk sözleri resim başlıklı makalemizde 2012 Resimli Aşk sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Resimli Aşk Şiirleri Facebook
Aşk şiirleri resim

aşk şiirleri en güzel facebook resimli fotoğraflı yeni 2012 2013..  Sevgilinize, aşkınıza veya aşkınızı hissettirmek istediğinz birine yollayabileceğiniz, facebook, twitter...

Kapat