Bebek örgü yelek modelleri yeni

bebek örgü yelek erkek kız modelleri çeşitleri örnekleri sizlerle kızlar…

Hayatımızın anlamı olan “bebeklerimiz” her şeyi onlar için yapar ve sağlıklı, mutlu olmalarını sağlamak isteriz.

Bunun için çeşitli çalışmalarda bulunur ve onları daha rahat ettirebilme adına gerekirse tasarruflarda bile bulunuruz.  Bizim için bu kadar önemli olan ve saçına bit düşse canımızda can gidecek çocuklarımız için örebileceğiniz ve onları soğuk havaların etkisinden koruyabilme adına önemli avantajlar sunacak bebek örgü yelek modellerini, sizlerde mutlaka değerlendirmelisiniz dostlar.

Örgü işi yapan profesyonel kişiler tarafından farklı tasarımlar ile örülerek bizlere sunulan “örgü bebek yeleklerini” kendinize örnek olarak seçmeli ve benzer modelleri bebeklerinize işlemelisiniz. Modellere bakarak, ortaya çıkartacağınız yeni örgü bebek yeleği ile bebeklerinizi soğuk havaların etkisinden koruyabilir, onlara daha cici görünümler kazandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yazlık merserize bayan bluz modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde yazlık örgü bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kanavice_modelleri_6
Çiçekli Kanaviçe Şemaları

 çiçekli kanaviçe örnekleri modelleri çeşitleri ve desenleri sizlerle kızlar... Çiçek desenleri kullanılarak oluşturulan yeni çiçekli kanaviçe şemalarını bu yazımla birlikte...

Kapat