Bebekler için çok hoş “Bot Patik Örneği” ve detaylı yapılışı

Bebekler için çok hoş “Bot Patik Örneği” ve detaylı yapılışı
1 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.664 kez okundu.

bebek bot patik örneği modeli detaylı resimli anlatım yapılışı hazırlanışı…

Örgü işi maharetli bir el tarafından gerçekten büyük emekler verilerek hazırlanan çok hoş bir “bebek bot patik örneği” ve detaylı anlatım yapılışı ile sizlerleyiz kızlar. Farklı ama göze hoş gelen görünümü ile fazlasıyla etkileyici olan bu özel patik, kış aylarını yaşadığımız şu günlerde bebeklerinizin minik ayaklarını rahatlıkla ısıtabilecek. Bebeklerinizin minik ayaklarını ısıtmasını yanında, onlara cici görünümler kazandırma anlamında da önemli katkılar sağlayabilecek olan bu harika patiği mutlaka hazırlamalı ve bebeklerinizin minik ayaklarına giydirmelisiniz.

Rengi, deseni ve yapısı ile gerçekten mükemmel diyebileceğimiz bir tasarıma sahip olan bu özel patiği kendi el emekleriniz ile rahatlıkla hazırlayabilecek ve bebeklerinize giydirebileceksiniz.

Bebekler için çok hoş “Bot Patik Örneği” ve detaylı yapılışı


Malzemeler

Bebe Yünü
Şiş No. 5

Hazırlanışı

10 ilmek başlanır. 19 diş haroşo örülür. İki yandan 20 şer ilmek arttırılır. 2 diş haroşo, 2 sıra düz, 2 diş haroşo, 2 sıra düz örülür, 10 ilmek ortada bırakılıp örgünün düz tarafında iki yanından 1 er ilmek 7 defa kesilir. Kalan ilmekler 22 sıra 1 ters 1 düz örülür. Dikilerek patik tamamlanır.

Bir önceki yazımız olan Bebek ve çocuk odaları için harika halılar başlıklı makalemizde bebek odası halıları ve çocuk odası halıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2013 yeni permalı saç modeli
Yeni yılın trendi; “Permalı Saç Modelleri” harikalar!

permalı saç modelleri çeşitleri trendleri en güzel en yeni 2013 saç modelleri Geçmiş yılların saç tremdleri içerisinde yer alan ve...

Kapat