Bellona’dan özel tasarım ‘OTURMA GRUBU’ modelleri

bellona oturma grubu modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014 

Salon veya oturma odası dekorasyonlarının en özel parçalarından olan ve ortamın bütünlüğünü sağlayabilmek açısından gerçekten önemli bir yere sahip ‘oturma grupları’, Türkiye’nin mobilya devi Bellona tarafından öylesine şık ve iddialı tasarımlar ile hazırlanmış ki bu özel tasarımlara hayran kalmamak inanın bana elde değil dostlar. Herbiri diğerinden daha çekici ve özel tasarıma sahip Bellona oturma grupları içerisinden bir tercihte bulunmak gerçekten çok ama çok zor. Her zevke ve tarza uygun oturma grupları hazırlayarak karşımıza özel seçenekler ile çıkan Bellona, bu ürünlerine kazandırdığı özel detaylar ile oturma grubu tercihinde bulunacaklara önemli alternatifler sunmuş. Ben de oturma grubumu değiştirmek istiyorum veya yeni aldığım evim için yeni bir oturma grubu aramaktayım diyorsanız bu özel seçeneklerden herhangi bir tanesini tercih etmelisiniz sevgili kadinmelektir.com takipçileri.

201331362f46f05-fb8d-474d-8a46-c8ef9a75e894

Bellona’nın özel tasarım oturma grubu modelleri ile dekorasyonlarınıza çok özel katkılarda bulunabilir ve dekorasyon yapılarınız içerisinde özel ortamlar yaratabilirsiniz. Salon veya oturma odalarınıza şıklık, sizlere ise rahatlık anlamında büyük avantajlar kazandırmaları muhtemel bu özel oturma gruplarını sakın kaçırmayın!

Bir önceki yazımız olan Alfemo'nun Yeni 'YEMEK ODASI TAKIMLARI' ve Fiyatları başlıklı makalemizde alfemo yemek odaları ve alfemo yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Alfemo köşe takımları ve modelleri 2013 (8)
ALFEMO Mobilya’dan Çok Şık ‘KÖŞE TAKIMLARI’

alfemo mobilya köşe takımı modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları serileri fiyatları 2013 2014 Mobilya sektörünün en özel firmalarından bir tanesi olan...

Kapat