Bere Nasıl Örülür? Detaylı Resimli Anlatım Bere Yapılışı

Bere Nasıl Örülür? Detaylı Resimli Anlatım Bere Yapılışı
6 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.325 kez okundu.

bere nasıl örülür bere yapılışı resimli detaylı video anlatımlı bere

Bu özel postumuzda; örgü teknikleri ile bere nasıl örülür öğrenmek isteyenlere iki farklı teknik ile yardımcı oluyoruz. Birinci tekniğimizde; vermiş olduğumuz bere modeli ve yapılışını yazı olarak sunuyoruz. İkinci tekniğimizde ise; özel bir video ile yardımcı oluyoruz.

Eğer kendi el emekleriniz ile bere örmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız özel postumuzu mutlaka yakından incelemeli ve en ufak detayı bile atlamamalısınız hanımlar. Eğer aşağıdaki bilgileri yakından ve düzgün olarak takip ederseniz, eminim ki sizlerde örgü bereyi kolaylıkla hazırlayabileceksiniz. Kış aylarında kombinlerinize ekleyebileceğiniz kendi bereleriniz ile farkınızıda rahatlıkla yaratabilirsiniz.

Bere nasıl örülür?

Nako Bambu tığ no 4 , 5 zincir çekerek başlanıp kapatılır.Yuva içi 14 adet ikili trabzan ile doldurulur. 3 zincir ile çıkılır,2 adet ikili trabzan yapılır batırılır, 2 zincir çekilir, 3 adet ikili trabzan yapılır. Berenin modeli bu şekilde oluşur. Bu bere de arttırmaları ; 5. 6. 7. sıralarda yaptık. Siz kendi kafa ölçünüze göre de arttırma ya da eksiltme yapabilirsiniz. Desenli kumaşı kestikten sonra üzerini etamin ipiyle kendi desenini takip ederek boyutlandırılır. Hem zevkli , hem pratik hemde bir çok yerde kullanabilirsiniz.

BERE NASIL YAPILIR VİDEO ANLATIM

Farklı bir örgü bere modelinin video ile yapılışı;

Bir önceki yazımız olan Tüm zamanların en romantik 20 fotoğrafı başlıklı makalemizde en romantik fotoğraflar hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

bere nasıl örülür resimli anlatım

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
sıkı kalçaların sırrı
Biçimli kalçalar için ipuçları

İşte dar, sıkı ve biçimli kalçaların sırrı... Dişiliğin sembolü olan kalçalarınızı daha sıkı ve daha dar kısaca daha biçimli hale...

Kapat