Birbirinden harika çok özel İğne Oyası modelleri

iğne oyası modelleri çeşitleri örnekleri tasarımları en güzel en yeni 2013

Örgü işi yapan maharetli ellerin büyük bir ustalık ile ortaya çıkardığı yepyeni iğne oyası modellerini sizler için derledik hanımlar. Farklı seçenekler altında hazırladıkları “iğne oyaları” ile gerçekten önemli işlere imzasını atan bu kadınlar, büyük övgüleri hakediyorlar diye düşünüyorum. Aşağıdaki özel iğne oyalarını; kimileri hayal güçlerini kullanarak hazırlamış, kimileri ise başka alternatifler üzerinde değişimler yaparak farklı seçenekler ortaya çıkartmış.

Sizler için net üzerinden seçtiğimiz bu harika iğne oyalarının genelindeki şıklığın farkına kolaylıkla varabilecek ve bu özel seçenekleri kendiniz için seçerek benzer tasarımları hazırlamak isteyeceksiniz hanımlar. Gerçekten hepsi birbirinden şık olan bu özel parçalar, büyük emekler ile hazırlanmışlar. Ben de kendime yeni bir iğne oyası işlemek istiyorum ve bunun için farklı alternatifler arıyorum diyorsanız, sizler için seçtiklerimize mutlaka bir göz atmalı ve bunlar içerisinden herhangi bir tanesini tercih etmelisiniz.

Harika İğne Oyası Modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgü işinden çok cici Bardak Altı yapılışı ( resimli anlatım ) başlıklı makalemizde Örgü Bardak Altı Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Şirinler çocuk odası halısı
Çocuk Odaları İçin Harika Halı Modelleri ( Bebek Odası Halıları )

2013 çocuk odası halısı modelleri çeşitleri örnekleri tasarımları en güzel en şık Halı ve mobilya firmalarının yeni nesil halı koleksiyonları...

Kapat