Birbirinden şık çok özel ( Tel Kırma ) örnekleri ve modelleri

2013 tel kırma bartın işi örnekleri modelleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle…

Bartın yöresine ait özel bir işleme olan “tel kırma” ve bu işleme tekniği ile ortaya çıkartılan birbirinden şık örnekler ile sizlerleyiz hanımlar. Maharetli eller tarafından gerçekten büyük emekler verilerek hazırlanan ve görünümleri ile fazlasıyla dikkat çekici olan bu özel parçaları gördüğünüz andan itibaren eminim çok etkilenecek ve bu özel parçaları değerlendirmek ve benzer seçenekleri kendiniz için hazırlamak isteyeceksiniz. Tel kırma, her ne kadar Bartın yöresine ait olsada, yurdun belli kesimlerinden kişilerde bu tekniği rahatlıkla yapabiliyor.

Ben de tel kırma yapmak istiyorum ve bunun için kendime özel seçenekler arıyorum diyorsanız, sizler için seçtiklerimize mutlaka bir göz atmalı ve bu ürünleri kendiniz için seçerek benzerlerini hazırmalısınız diye düşünüyorum. Tel kırmaları birçok ürün üzerinde kullanabilir, ürünlere farklı görünümler ve havalar katabilirsiniz.

Birbirinden şık çok özel ( Tel Kırma ) örnekleri ve modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgü İşi Askılı Çocuk Bluzu Örneği ve Yapılışı (Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde örgü bluz nasıl yapılır ve örgü çocuk bluzu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En güzel yemek odası takımı
İstikbal’den harika bir yemek odası “BARCELONA”

istikbal yemek odası serisi takımı örneği modeli "barcelona" 2013 fiyatı resimleri Dekorasyonların vazgeçilmez unsurlarından olan "yemek odası takımları" farklı mobilya...

Kapat