Boyundan Bağlamalı Elbise Modelleri 2015

Geçtiğimiz yıllarda bir hayli kullanılmaya başlayan boyundan bağlamalı olan elbise modelleri , 2015 yılının en trend elbiseleri listesine girmeyi başardı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2014 yılı ülkemiz için oldukça önemli bir yıl oldu. Filmler çekildi, ödüller alındı. Bunlar ile birlikle filmlerde rol alan başarılı oyuncuların çoğunun ödül gecesinde giydiği elbiseler , boyundan bağlamalı elbise modelleri oldu. Yıllardan beridir modası geçmiş olan bir elbise modelini ülkemizde tekrar görmeye başladık.

Sizlere 2015 yılında çıkan boyun bağlamalı elbise modellerinin en iyileri seçtim. Umarım galerimizdeki elbise modellerimizi beğenirsiniz. Almak istediğiniz elbise modelini yorum yaparak bilgi alabilirsiniz.

Boyundan Bağlamalı Elbise Modelleri 2015

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend : Bayan Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 bayan takım elbise modelleri, bayan takım elbise koton ve bayan takım elbise mağazaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü çiçek desenli şal modeli
Örgü Çiçek Desenli Battaniye Modeli ve Yapılışı

Çiçek desenleri ile oluşturulan birbirinden güzel örgü tasarımlarını bir önceki makalelerimizde sizler ile paylaşmıştık. Bu makalemizde 2015 yılının en yeni...

Kapat