Bu yazın en iddialı saç renkleri ve tonları

yaz saç renkleri tonları en güzel saç renkleri yeni saç renkleri 2013 2014 

2013 yılının yaz aylarında trend olabilecek saç renklerini sizler için derledik. Eğer yeni dönem ile birlikte saçlarınızın renginde bir değişime gitmek istiyorsanız sizler için seçtiğimiz bu harika saç renklerine bir göz atmalı ve bu renkler arasından seçeceğiniz bir alternatifi kendi saçlarınıza uygulamalısınız. Bu şekilde bu yılın yaz dönemine hem farklı bir şekilde giriş yapabilir hem de yaşayacağınız değişim sayesinde yeni yılın trendine ayak uydurabilirsiniz. Aynaya baktığınız zaman bir farklılığın geldiğini düşünüyorsanız bu değişime saçlarınızdan başlayabilir ve yeni dönemde trend olabilecek saç renkleri ile bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz hanımlar. E hadi durmayın buyrun bu yazın saç renklerine ve tonlarına birlikte bakalım! KadınMelektir ekibi sizler için seçti!

Yazlık saç rengi modası

Bir önceki yazımız olan İddialı olmak isteyenlere 'Örgülü Saç Modelleri' başlıklı makalemizde örgü saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Haraşo Örgülü Top Hırka
Çok hoş bir Haraşo Örgü Hırka modeli ve yapılışı

haraşo örgü top hırka modeli örneği tasarımı nasıl yapılır nasıl işlenir Haraşo örgü tekniği ile hazırlanan gerçekten çok şık ve...

Kapat