Buyrun hanımlar ‘Örgü PATİK’ Modellerine Birlikte Bakalım!

Buyrun hanımlar ‘Örgü PATİK’ Modellerine Birlikte Bakalım!
26 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.181 kez okundu.

örgü patik modelleri örnekleri çeşitleri resimli patik fotoğrafları 2013 2014

Örgü giyimi konusunda vazgeçilmezlerimiz içerisinde yer alan ‘örgü patikler’ son zamanlarda hazırlanan en özel seçenekleri ile bizlere sunulurlarken, bu özel seçenekler içerisinden seçtiğimiz birkaç tanesi ile sizlerleyiz sevgili kadinmelektir.com takipçileri. Örgü işini seven ve örgüyü hayatının bir parçası olarak görenlerin vazgeçemedikleri patiklerin, yeni tasarımlar ile hazırlanan en özel seçeneklerini ayaklarınıza kadar getirdik. Bu özel örgü patikleri kesinlikle kaçırmamalısınız diye düşünüyorum. Kendiniz, bir sevdiğiniz ve çocuğunuz için örebileceğiniz birbirinden özel örgü patikleri aşağıdaki seçimlerimizde bulabilir ve bu seçeneklerden bir tanesini rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Renkleri, desenleri ve üzerlerinde yer alan harika işlemeleri ile fazlasıyla cezbedici olan bu harika örgü patikleri kesinlikle kaçırmamalısınız!

örgü çiçekli patik

örgü çiçekli patik

Birbirinden özel görünümlere sahip olan bu harika örgü patikler, detaylı yapılış biçimleriyle ortaya çıkartılmışlar. Evlerinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu örgüleri kaçırmamanızı öneriyor ve sizleri bu özel patikler ile karşı karşıya bırakıyoruz. Umarız bu özel örgü patikleri beğenmişsinizdir.

örgü patik modelleri

örgü patik modelleri

örgü patik örnekleri

örgü patik örnekleri

yeni özel örgü patik modelleri

yeni özel örgü patik modelleri

yepyeni örgü patik modelleri

yepyeni örgü patik modelleri

Bir önceki yazımız olan Nako Turuncu Bolero Modeli Yapılışı (Anlatımlı) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yeni nişan kıyafetleri
Sizler için seçtiğimiz ‘Nişan KIYAFETLERİ’ çok şıklar!

nişan kıyafeti modelleri örnekleri tasarımları çeşitleri trendleri 2013 2014 Düğünden önceki en özel gününüz olarak gördüğünüz 'nişan' gününüzde şık olmak...

Kapat