Çarkıfelek Havlu Kenarı Modelleri Harikalar!

çarkıfelek havlu kenarı modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle…

Örgü işi yapan maharetli eller tarafından gerçekten özenli tasarımlar ile hazırlanarak bizlere sunulan birbirinden şık çarkıfelek havlu kenarı modellerini sizler için derledik hanımlar.

Şık yapıları ile fazlasıyla dikkat çekici olan bu havlu kenarlarını, özellikle çeyiz sandığı hazırlayan genç arkadaşlarımız tarafından bir hayli beğenilecek diye düşünüyorum. Çok şık çok gösterişli tasarımlara sahip olan bu havlu kenarları, havlularınızı sıradanlıktan kurtararak, daha şık görünümler kazanmalarına etken olabilirler diye düşünüyorum.

Detaylı hazırlanış biçiminden sonra hazırlanan bu havlu kenarı modellerini aşağıdaki galerimiz ile birlikte beğenilerinize sunuyoruz. Bu modelleri değerlendirmek sizin elinizde, işte sizler için seçtiklerimiz;

Bir önceki yazımız olan Örgü işi yazlık bolero modelleri başlıklı makalemizde örgü işi bolero ve yazlık bolero modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
File tığ işi örgü panço modeli
Tığ işinden örgü panço modelleri

tığ işi örgü panço modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle... Örgü işi yapan kişiler tarafından, tığ işi tekniği...

Kapat