Çeyizlik lif modelleri

çeyizlik örgü lif modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle…

Çeyiz sandığı hazırlayan genç kız arkadaşlarımızı bir hayli sevindirecek birbirinden güzel çeyizlik lif modellerini sizler için derledik dostlar.

Maharetli eller tarafından gerçekten özenli tasarımlar ile hazırlanarak bizlere sunulan bu lif modelleri, şık yapıları ile bir hayli dikkat çekiciler diye düşünüyorum. Farklı alternatifler ile hazırlanarak bizlere sunulan bu lif modellerini sizlerde çok beğenecek ve benzer tasarımları kendiniz için işlemek isteyeceksiniz diye düşünüyorum. Kendiniz için veya bir sevdiğinizin çeyiz sandığa eklemek üzere işleyebileceğiniz bu lif modelleri gerçekten çok şık alternatifler ile hazırlanmışlar.

El emeğime güveniyorum ve ben bu işin üstesinden gelebilirim diyen tüm bayan arkadaşlarımı, aşağıdaki galerimi gezmeye davet ediyorum…

Bir önceki yazımız olan Örgü eldiven modelleri başlıklı makalemizde örgü eldiven modelleri ve örgü eldiven modelleri ve yapılışları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kulaklı değişik örgü eldiven örneği
Örgü eldiven modelleri

örgü işi eldiven modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle... Maharetli eller tarafından gerçekten özenilerek hazırlanan birbirinden değerli örgü...

Kapat