Çok hoş bir örgü Bebek Patiği ve resimli anlatım yapılışı

Çok hoş bir örgü Bebek Patiği ve resimli anlatım yapılışı
3 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.676 kez okundu.

örgü bebek patiği örneği tasarımı yapılışı hazırlanışı nasıl yapılır

Örgü işi hazırlayan profesyonel ellerin ortaya çıkardığı gerçekten etkileyici bir bebek patiği ve detaylı anlatım yapılışı ile sizlerleyiz kızlar. Farklı ama göze hoş gelen yapısı epey gerçekten hoş bir tasarım olan bu bebek patiğini gördüğünüz andan itibaren eminim çok beğenecek ve bu özel seçeneği bebeğiniz için hazırlamak isteyeceksiniz. Yapısı ve görünümü ile dikkatinizi çekecek bu patiği sizlerde mutlaka hazırlamalı ve bebeklerinizin minik ayaklarını bu özel patik ile ısıtmalısınız kızlar.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte daha fazla ihtiyaç duyulan patiğin, bebeğiniz için seçtiğimiz alternatifini gördüğünüz andan itibaren eminim çok etkileneceksiniz. Kendi el emeklerinizi ile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz örgü bebek patiği ve detaylı anlatım yapılışına dilerseniz buyrun birlikte bakalım…

Çok hoş bir örgü Bebek Patiği ve resimli anlatım yapılışı


Malzemeler

Bebe Yünü
Şiş No. 4

Hazırlanışı

Vizon rengi yünle 20 ilmek başlanır. 11 diş haroşo örülür. Baştan 6 ilmek kesilip mavi ipe geçilir. Kalan 14 ilmek düz örülür. Örgünün ters tarafında 11 ilmek ters örülüp geri dönülüp düz örülür. Ters tarafında 14 ilmek ters örülüp, vizon ipe geçilir. 2 diş haroşo örülür. Bu şekilde 4 mavi dilim yapılıp, kesilen 6 ilmek arttırılır. 11 diş haroşo örülüp ilmekler kesilerek kapatılır. İkiye katlanıp taban ve arkası dikilir.

Bir önceki yazımız olan Bebekler için çok hoş "Bot Patik Örneği" ve detaylı yapılışı başlıklı makalemizde bebek patiği nasıl yapılır ve bebekler için bot patik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
bot patik örneği ve yapılışı
Bebekler için çok hoş “Bot Patik Örneği” ve detaylı yapılışı

bebek bot patik örneği modeli detaylı resimli anlatım yapılışı hazırlanışı... Örgü işi maharetli bir el tarafından gerçekten büyük emekler verilerek...

Kapat