Çok Şık KRUVAZE PERDE Modelleri ve Fiyatları

Çok Şık KRUVAZE PERDE Modelleri ve Fiyatları
11 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 2.076 kez okundu.

kruvaze perde modelleri örnekleri çeşitleri en güzel perde modelleri 2013 2014

kruvaze perde çeşitleri

kruvaze perde çeşitleri

Son zamanların en fazla kullanılan perde çeşitlerinden olan ‘kruvaze perde’ modelleri, mekânlarına daha özel görünümler kazandırmak isteyenlerin genel tercihleri içerisinde yer alıyorlar.  En çok Fransız dantel işlemeleri kullanılarak hazırlanan kruvaze perdeler, tül mekanızmaya monte edilerek, iki kanat halinde dikilirler. Kruvaze perdeler, mekanizmanın ipleri ile açılır ve kapanırlar. Tasarımları sayesinde salon, oturma odası, yatak odası vb. mekânlarınız içerisinde kullanabileceğiniz kruvaze perdeler, tip ve görünüşleriyle tüm odalarınıza kolaylıkla adapte edilebilirler. Dekorasyonlarınızın tamamlayıcısı tül perdeler içerisinde yerini almaya başlayan bu modeller dekorasyonlarınıza gerçekten çok büyük katkılarda bulunabilirler. Kruvaze perdeler sağdan ve soldan çekilen mekanizmalı veya manuel olarak kullanılabilen perdelerdendir. Kruvaze perdelerde genel olarak markuzed brode ve fransız tülleri kullanılmaktadır.  Kruvaze perdede duvar boşlukları ve düzgün ölçü alınması çok önemlidir. Kruvaze perdeler genel olarak yatak odaları ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Kruvaze perdeler ip perde, boncuk ve çeşitli perde yan aksesuarları ile şekillendirilebilir. Kruvaze perdeler hakkında konuştuktan sonra şimdi sizere bu özel perdelerin birkaç alternatifini sunmak istiyorum.

kruvaze perde fiyatları

kruvaze perde fiyatları

kruvaze perde modelleri

kruvaze perde fiyatları

kruvaze perde örnekleri

kruvaze perde fiyatları

kruvaze perde tasarımları

kruvaze perde tasarımları

kruvaze perde

kruvaze perde

Bir önceki yazımız olan Bebek ve Çocuk odalarına özel Sticker Modelleri başlıklı makalemizde bebek odası sticker fiyatları ve bebek odası sticker modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
sari gucci ayakkabi modelleri
Gucci’den Yeni Bayan Ayakkabısı Modelleri

gucci bayan ayakkabısı modelleri topuklu yeni ayakkabılar koleksiyon 2013 2014 Gucci'nin yeni yılın trendlerini yakından takip ederek hazırladığı harika ayakkabı...

Kapat