Çok Şık Örgü Bayan Panço Modeli ve Yapılışı

Çok Şık Örgü Bayan Panço Modeli ve Yapılışı
30 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.472 kez okundu.

Ilık geçen soğuk günlerinde örgü panço modelleri biz bayanların genellikle en çok tercih ettiği giyim ürünlerindendir.

2015 yılında sizlere örgünün tüm ele alınan ve tasarlanan modellerini paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıllardan bu yana bir çok bayan takipçimize hem örgüyü sevdirdik hemde örgü modellerini anlatarak örme yeteneklerini geliştirdik.

Yeni sezonda harika örgü tasarımlarını kadinmelektir.com takip edebilirsiniz. Bu makalemde sizlere örgü panço modelimizi anlatmak istedim. Şemalı ve detaylı bilgi anlatımımız ile bu modelimizi hiç zorlanmadan ve fazla masraf göstermeden ister kendinize isterseniz bir bayan arkadaşınıza örebilir ve hediye edebilirsiniz.

Modelimizde kullanılan örgü motifleri anlatımımızda mevcuttur. Modelimizi örerken zor durumda kaldığınız yerde bizlere yorum yaparak o konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

Çok Şık Örgü Bayan Panço Modeli ve Yapılışı

2015 örgü bayan panço modeli ve yapılışı

örgü panço yapılışı anlatımı

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Bayan Atkı Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde 2015 örgü atkı modelleri, bayan örgü atkı modeli ve örgü atkı modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü bayan atkı modeli ve yapılışı
2015 Örgü Bayan Atkı Modeli ve Yapılışı

Yeni sezonda birbirinden harika ve bir o kadar güzel örgü tasarımlarına yer veriyoruz. Bu makalemizde 2015 yılının ilklerinden olan harika...

Kapat