Country Salon Dekorasyonu Örnekleri ve Tasarımları

Salonda nostaljik esintiler country tarzda salonla dekorasyonu ile geliyor. Keyifle yapılan, sevilen dostlarla gerçekleştirilen sohbetlere ev sahipliği yapan salonlarını değiştirmek isteyenler için geliyor. Country tarzda salonlar eskitme tarzda koltuk takımlarının kullanıldığı bir dekorasyon tarzıdır. Eski ve yeni dekorasyon parçalarını anlam kargaşası yaratmadan bir arada kullanabilirsiniz. Yılllardır ailenizden kalan antika eserleri kullanamadınız ise, şimdi size bu antika manevi değeri yüksek bir kullanım fırsatı sunuluyor. Country tarzda salon mobilyaları ile bu aile yadigarlarını kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Pastel tonlar ve toprak renkler kullanarak, country tarzda salon dekorasyonu etkileyici bir tercih olacaktır. Her gelenin tekrar gelmek isteyeceği bir salona imza atmış olacaksınız. Country tarzda salon aksesuarları ile birlikte klasik esintiler yaratabilirsiniz. Bire bir aynı renk ve desende perde, country tarzda salon mobilyaları mümkün iken, aynı uyum içinde farklı renk ve desende parçalar kulanmanız da mümkün olacaktır.

Country Salon Dekorasyonu Örnekleri ve Tasarımları

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Arabalı Yatak Modelleri ve Fiyatları 2016 başlıklı makalemizde 2016 arabalı yatak dekorasyonları, arabalı yatak fiyatları ve arabalı yatak örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Weltew Mobilya Aspendos yatak odası serisi modelleri ve fiyatları
Weltew Mobilya Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri 2016

Son zamanlarda yaptığı mobilya tasarımlarıyla ülkemizde adını epeyce duyuran mobilya firmalarından birisi olan , weltew mobilya birbirinden şık yatak odası...

Kapat