Derya Baykal Örgü Bayan Hırka Örnekleri ( Modelleri )

derya baykal örgü bayan hırka modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları 2014 en güzel hırkalar

Örgü giyimi seven ve bu giyimi kendisine tarz olarak seçen kadın arkadaşlarımızı Derya Baykal tasarımı olan yeni örgü hırka modellerini yakından görmeye ve incelemeye davet ediyoruz. Örgü giyimi konusunda en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan ve kış aylarında özellikle hazırlanan kombinlere sıklıkla eklenen hırkaların, Derya Baykal tasarımı olan aşağıdaki tasarım alternatiflerini görünce emin olun çok etkilenecek ve bu harika ürünlerden bir tanesini kendinize rol model olarak seçerek kendiniz için de benzeri bir hırka modeli ortaya çıkartmak isteyeceksiniz.

Kış aylarında sizleri hem soğuk havaların etkisinden kurtarabilecek hem de çok daha şık olabilmenizi sağlayabilecek aşağıdaki hırkaları kesinlikle kaçırmamanızı önererek şimdi de sizleri bu harika hırkaları yakından görebilmek üzere aşağıdaki galerime bekliyorum. Hemen hemen tüm zevk ve tarzlara direkt olarak hitap edebilecek bir hırka tasarımı aşağıdaki galerim içerisinde yer almakta. Bu hoş tasarımlara sahip hırkaları sakın ama sakın kaçırmayın!

Bir önceki yazımız olan Kadın Kışlık Örgü Modelleri ( Elbise, Bere, Ceket, Şal ) başlıklı makalemizde kadın örgü hırka modelleri, kadın örgü kazak modelleri ve kadın örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Örgü Sıfır Kol Hırka Örneği
Kadın Kışlık Örgü Modelleri ( Elbise, Bere, Ceket, Şal )

kadın kışlık örgü giyim modelleri örnekleri çeşitleri görselleri resimleri şal Örgü giyimi vazgeçilmezi haline getiren ve bu tarzı hayatının bir...

Kapat