Derya Baykal örgü çanta ve yapılışı

Derya Baykal örgü çanta ve yapılışı
13 Mart 2012 tarihinde eklendi, 2.074 kez okundu.

derya baykal örgü çanta modeli örneği çeşiti ve detaylı analtım yapılışı sizlerle dostlar… 

Derya Baykal tasarımı ile oluşturulan yeni örgü çanta modeli ve detaylı anlatım yapılışını bu makalem ile birlikte sizlere sunuyorum dostlarım. Derya Baykal tarafından oluşturulan ve şık tasarımı ile dikkat çeken örgü çanta modelini sizlerde mutlaka değerlendirmeli ve benzer bir tasarımı ortaya çıkartma anlamında önemli adımlar atmalısınız.

Derya Baykal örgü çanta modeli ve yapılışı

Örgüden hasır görünümlü çanta, sadece iki yuvarlaktan oluşuyor. Tığ numarası 4,5 İpler ise Nako Merino Krem ve Nako Angoramatik. Sık iğne ile istediğiniz boyutlarda iki yuvarlak elden edin. Aşağıdaki sağ resimdeki gibi birbirinin içine geçirerek iğneleyin. Alt tarafındaki potluğu körük olacak şekilde dikiniz. Çanta saplarını biz bir kaç ipten sararak elde ettik. Siz tahta saplar kullanabilirsiniz.İkli adet çıt çıt ile çantayı tamamlamış oluyoruz.

Örgü çanta modeli ve yapılışı

Örgü çanta modeli örneği ve detaylı anlatım yapılışı

Bir önceki yazımız olan Çocuk kazak modelleri başlıklı makalemizde çocuk kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
tavsanli_su_sebili
Derya Baykal tavşanlı su sebili ve yapılışı

derya baykal tavşanlı su sebili modeli örneği ve detaylı resimli anlatım yapılışı  Derya Baykal tarafından oluşturulan ve farklı tasarımı ile...

Kapat