Derya Baykal “örgü çocuk atkı modeli yapılışı” (anlatımlı)

Derya Baykal Örgü Çocuk Atkısı Modelleri

2013 yılında Derya Baykal’ın kış aylarında çocuklarımız için tasarlamış olduğu örgü çocuk atkısı modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Geçen seneye kıyaslarsak bu atkı modellerini daha çok beğeneceksiniz kimilerimiz alacak kimilerimiz örecek fakat tüm istediğiniz modeller bu makalemde dostlarım… Bu yıl çocuk atkılarında renklerin uyumu çok fazla kullanılmış ve ponpon motifli, gül motifli örgü atkı bere tarzı çok çeşitlerimiz bulunmaktadır. Eğer örgüye yeni başladıysanız çocuğuma atkı yapmak istiyorum fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum diyorsanız. “Buraya tıklayarak” hem istediğiniz örgü atkıyı yapabilir hem de çocuğunuzu kış aylarının soğuk havalarından koruyabilirsiniz.

“Bebekler için harika “Baykuş Bere” örneği ve yapılışı”

2013 Örgü çocuk atkısı modeller,i

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal'dan Özel Bir Patik Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde derya baykal örgü patik nasıl yapılır ve örgü patik yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
fiyonklu batik modelleri
Derya Baykal’dan Özel Bir Patik Modeli ve Yapılışı

derya baykal örgü patik modeli nasıl yapılır nasıl örülür detaylı açıklamalı yapılışı  Özel bir Derya Baykal tasarımı patik modeli ve...

Kapat