Derya Baykal Saç bandı modeli ve yapılışı

Derya Baykal Saç bandı modeli ve yapılışı
18 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 2.188 kez okundu.

Derya Baykal tasarımlarına sahip en güzel saç bere modelleri;

Birçok kişinin severek kullandığı saç bantları, örgü şekillerde oluşturularak bizlere sunulurken, bu yazımızda sizlere bu anlamda tasarımlar gerçekleştiren Derya Baykal’ın saç bantlarını sunuyoruz… Hepsi birbirinden harika tasarımlara sahip olan ve görünümleri ile güzelliğinize güzellik sağlayacak bu saç bantlarını, çok ama çok beğeneceksiniz diye düşünüyorum…  Modellere baktıktan sonra, dayanamayacak ve kendi saç bandınızı oluşturmak isteyeceğinizden dolayı, sizlere bu saç bantları nasıl yapılır anlatıyoruz.

Derya Baykal – pembe saç bandı modelleri 2012
Derya Baykal – saç bandı modelleri ve yapılışı
Derya Baykal – saç bandı örgüleri
Derya Baykal – Mor kırmızı saç bandı örgü modelleri 2012

Yapılışı: KIRKSEKİZ ilmek başlanır.SEKİZ ilmek kalana kadar sıra başından ve sonundan kesilir.SEKİZ ilmekten sonra sıra başından veSonundan ilmek arttırarak KIRKSEKİZ ilmeğe gelene kadarÖrülüp, kesilir.

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Ayakkabı Tozluk Modeli başlıklı makalemizde derya baykal ayakkabı tozluk modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Derya Baykal - Muazzez hanım, verev
Derya Baykal Verev bere modelleri yapılışı anlatımlı

Derya Baykal verev bere modeli ve yapılışı videolu anlatım ile birlikte; Muazzez hanım yapımı ile birlikte ortaya çıkartılan Verev bere,...

Kapat