Derya Baykal tavşanlı su sebili ve yapılışı

Derya Baykal tavşanlı su sebili ve yapılışı
13 Mart 2012 tarihinde eklendi, 2.305 kez okundu.

derya baykal tavşanlı su sebili modeli örneği ve detaylı resimli anlatım yapılışı 

Derya Baykal tarafından oluşturulan ve farklı tasarımı ile fazlasıyla dikkat çekici olan tavşanlı su sebili modeli ve detaylı anlatım yapılışını sizlere sunuyoruz dostlarım. Su sebillerinizin etrafına çekerek, gerçekten dikkat çekici bir görünümü elde edebilirsiniz diye düşünmekteyim.

Tavşanlı su sebili kaplama modeli ve yapılışı

Su sebillerini sevimli hale getirdik!!! Evinizde bulunan bir kumaş veya keten bir kumaş tan bidon ölçüsüne göre ölçülenirmeniz gerekiyor. Bizim atölyedeki bidonumuzun Üst yuvarlak kısımın çapı 32 cm . Komple bidon çevresi 82 cm di biz bu ölçülere göre dikimi yaptık. Kulak kısımları iki farklı renkteki kumaştan oldu. Eni 14 boyu 24 cm. Gözlerini ve burnunu da kumaştan yaptık. Gazlı kalemlerle de bıyık ve ağız kısımları oldu. Hadi bir isim bulalım?

Bir önceki yazımız olan Çocuk kazak modelleri başlıklı makalemizde çocuk kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yetiskinler_icin_orgu_yelek_modelleri_ornekleri (5)
Bayan örgü yelek modelleri

bayan örgü yelek modelleri örnekleri çeşitleri en güzel seçimler ile sizlerle... Bayanlar için oluşturulan yeni örgü yelek modelleri ile karşınızdayız...

Kapat