Derya Baykal’dan Örgü Balkabağı Bere Modeli ve Yapılışı

Derya Baykal’dan Örgü Balkabağı Bere Modeli ve Yapılışı
12 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 2.109 kez okundu.

derya baykal örgü balkabağı bere modeli örneği nasıl yapılır açıklamalı anlatım yapılışı

Özel bir Derya Baykal tasarımı olan çok şık bir örgü bere modeli ve açıklamalı anlatım yapılışı ile karşınızdayız! Derya Baykal’ın son zamanlarda hazırladığı en özel parçalardan bir tanesi olan ve adına Balkabağı bere denilen bu özel örgü modeli gerçekten etkileyici bir yapıya sahip. Tüm örgü sevenlerin severek tercih etmek isteyecekleri örgü Balkabağı bere modeli, kolaylıkla hazırlabilecek önemli bir seçenekmiş gibi görünüyor. El emeğine güvenen ve ben bu işin üstesinden gelebilirim diyen her kadın aşağıdaki özel bereyi kolaylıkla hazırlayabilir diye düşünüyorum ve sizleri aşağıdaki örgü balkabağı bere modeline yakından bir göz atmaya davet ediyorum. Her anlamıyla etkileyici olan örgü balkabağı bere modelini kaçırmayın!

orgu balkabagi beresi ve yapilisi

orgu balkabagi beresi ve yapilisi

Malzemeler

orta kalınlıkta yün
şiş no 5
tığ no 3
yün iğnesi
makas

Hazırlanışı

8 ilmek çekilir. 25 sıra haroşo örülür. 26.ncı sıranın başında ve ortasında birer ilmek kesilir. 3 ilmek kalana kadar baştan kesilmeye devam edilir. 16 parça aynı şekilde örülür ve dikilir. Dikildikten sonra 4 sıra etrafına sıkiğne geçilir. Üstüne ponpon dikilir ve bere tamamlanır.

Bir önceki yazımız olan Bayanlar İçin Harika Alize Örgü Modelleri ( Örnekleri ) başlıklı makalemizde alize örgü modelleri ve bayan örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ranza modelleri fiyatlari
Çilek Mobilyadan Modern Tasarım Ranzalar

Çilek mobilya arabalı ranza, çift katlı ranza modelleri ve tasarımları Ranzalar denilince aklımıza hemen çocuk odaları ve genç odaları geliyor....

Kapat