Doğal Dalgalı Saç Nasıl Yapılır?

doğal dalgalı saç nasıl yapılır modelleri çeşitleri hazırlanışı nasıl hazırlanır bilgileri… 

Doğal yollar ile dalgalı saçlara kavuşmak ve bu saç yapıları ile fark yaratmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizleri aşağıdaki anlatımımıza davet ediyoruz hanımlar. Kendi elleriniz ile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz doğal dalgalar ile daha gösterişli bir saç yapısına kavuşacak ve bu şekilde içiniz rahat olarak fark yaratabileceksiniz.

Doğal dalgalı saç modeli ve yapılışına bir göz attıktan hemen sonra, sizler için seçtiğimiz diğer örneklere hemen aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir, kendiniz için en uygun modeli örnek olarak seçebilirsiniz.

Doğal Dalgalı Saç Nasıl Yapılır?

Saçlarınızı, köpükle hacimlendirin. Bu işlemi kökten uca doğru saçlarınızın tümüne uygulayın.

Saçlarınızı tamamen kuruttukdan sonra, kalın bir bigudiyle sarabilir veya kurutma esnasında kalın bir fırçayla hacim verebilirsiniz.

Saç maşasıyla, saçlarınızı tutamlara ayırarak, buklelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, saçlarınızı maşada 5 dakikadan fazla tutarsanız, doğal bukleler elde edemezsiniz.

Saçı şekillendirdikten sonra çok az sprey kullanarak sabitleyebilirsiniz.

Saçlarınızı parmaklarınızla tarayın ve daha sonra istediğiniz yöne ayırın ve görünmeyecek şekilde tokalayın.

Bir önceki yazımız olan 10 Yaş Gençleştiren Saç Modelleri başlıklı makalemizde Genç Gösteren Saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Fındık rengi saç modeli
Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri

fındık kabuğu saç rengi modelleri trendleri çeşitleri modası 2012 2013...  Bu yılın trendleri içerisinde yer alan ve birçok kişi tarafından...

Kapat