En Güzel Örgü fular modelleri 2016

Örgü fular modelleri çeşitleri örnekleri detaylı anlatım yapılışları sizlerle kızlar…

Kış aylarının vazgeçilmeyen aksesuar modelleri arasında fularlarda yer alır kızlar… Soğuk kış günlerinde oluşturulan kombinler içerisine eklenen ve şık yapısı ile dikkat çekici bir yapıya sahip olmanızda etkili olan fular, görünüm konusunda ekstra bir kazanç olarak size dönerken, dayanılmaz soğuklardan da korunmanızı sağlar. Farklı tarz ve modeller ile üretilen fular çeşitleri içerisinde benim şahsen en sevdiğim modeller genel olarak örgü şeklinde oluşturulanlardır.

Şu anda gardrobumda farklı renklerde işlenmiş 3 adet fularım var ve ben bunlara bir yenisi eklemek için çalışmalara başladım. İnternet üzerinden fular modellerine bakarken, aklıma bir anda bir makale hazırlamak ve hazırladığım bu makalem ile benim gibi örgü fular modeli sevenlere, çeşitli modeller sunmak geldi. Buradan yola çıkarak, birkaç fular modelini sizler için bir araya getirdim.

Eğer sizlerde benim gibi fular seviyorsanız, sizler için seçtiğim modellere bir göz atmalı ve benzerlerini kendinize işlemelisiniz. Şimdiden kolay gelsin, iyi günler diliyorum…

 

Bir önceki yazımız olan Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı başlıklı makalemizde 2016 örgü bebek yelek modelleri, yakadan başlama bebek yeleği nasıl yapılır ve yakadan başlama bebek yelekleri modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yakadan başlayan bebek yeleği
Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı

Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı -- yakadan başlayan bebek yelekleri 2012 -- bebek yeleği nasıl örülür? Kız bebekleriniz için...

Kapat