En Güzel Perde Modelleri İle Dekorasyon Önerileri 2016

Perde dekorasyonunu yeni baştan yapmak isteyenler arasında iseniz en yeni trend 2016 perde modelleri incelemesini yapmadan karar vermek istemezsiniz. Perdeler her zaman değişen ihtiyaçlar olmadığı için genel olarak modayı takip eden en trend modeller her zaman tercihlerimiz olmaktadır. 2016 sezonunda stor perde ya da mekanizmalı perdeler daha çok tercih edilen perde modelleridir. Ama nedense son senelerde trend olmuş kruvaze perdelerde sık tercih edilen modeller olarak 2016 yılında evlerde yerlerini alacaktır.

Kruvaze perdeler yana doğru ayrılan perde modelleri olup hem tül hem de pastel tonlarındaki renkleri ile tercih edebileceğiniz perdeler şeklinde karşınıza çıkmaktadır. İster sadece tülü kruvaze seçin isterseniz fon perde ile birlikte kruvaze perde tercihinde bulunun. Her iki modelde klasik ya da avangarde tarz dekorasyon anlayışına uyum gösteren modeller arasında kendini göstermektedir. Kırışmayan kruvaze perdeleri 216 sezonunda en çok tercih edilen modeller arasında kendini göstermektedir. Desenli fon perdelerde bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

En Güzel Perde Modelleri İle Dekorasyon Önerileri 2016

Bir önceki yazımız olan En Güzel Siyah Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 duvar kağıtları, siyah duvar kağıdı modelleri ve siyah duvar kağıt örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En güzel Örgü Patik modelleri tasarımları örnekleri görselleri
2016 Örgü Patik Modelleri

Geçtiğimiz yıllardan beridir siz değerli takipçilerimize birbirinden şık , örgü modelleri ve bu örgü modellerinin yapılışını paylaşıyoruz. Bu makalemizde ise...

Kapat