En Güzel Yeni Örgü Lif Örnekleri

örgü lif modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni derya baykal örgü lif

Örgü konusunda tasarımlar gerçekleştiren herkesi yeni dönem için özel olarak hazırlanmış birkaç örgü lif tasarımını yakından görmeye ve incelemeye davet ediyoruz. Örgü işini özenle gerçekleştiren kişiler tarafından gerçekten önemli tarzlar kazandırılarak hazırlanmış bazı özel tasarım örgü lif modellerini ayaklarınıza kadar getirdik. Kendiniz için de örgü lif hazırlamak gibi bir niyetiniz var ise kesinlikle sizler için seçtiğimiz tasarım alternatiflerini değerlendirmeli ve bu alternatifler üzerinden giderek kendinize en uygun modeli bulmalı ve bu modeli kendi el emekleriniz ile işlemelisiniz. Aşağıdaki özel tasarım lifleri kolaylıkla hazırlayabileceğinizi adımız gibi biliyoruz. Şimdi isterseniz buyurun gelin sizin için en uygun olabilecek lif örneğini birlikte ortaya çıkartalım ve bu örneği hep birlikte hazırlayalım! 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Nako "Örgü Vals Bere Modeli ve Yapılışı" başlıklı makalemizde nako örgü bayan beresi ve örgü bayan bere modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
nako 2014 örgü bere modeli ve yapılışı
Nako “Örgü Vals Bere Modeli ve Yapılışı”

2014 - Nako örgü vals bere modeli ve yapılışı anlatımlı sizlerle... Nako tasarımcıları 2014 yılının en iyi örgü tasarımlarını bizler...

Kapat