En yeni şal modelleri ve örnekleri 2016

en yeni şal modelleri örnekleri çeşitleri modası 2016 üretimleri ile birlikte sizlerle kızlar…

Kış aylarında oluşturulan kombinlerin vazgeçilmez parçaları içerisinde yer alan veya serin geçen yaz günlerinde elbiselerinizin üzerine adapte edebileceğiniz “şal”, örgü tasarımlar ile oluşturularak bizlere sunulurken, modeller içerisinden sizler için çeşitli seçimlerde bulundum.

Birbirinden önemli görünümler kazandırılarak oluşturulan yeni şal modelleri, bu anlamda tercihte bulunacaklara gerçekten önemli alternatifler olabilirler. Kendi el emeğiniz ile de oluşturabileceğiniz şal modelleri ile kendi zevkinizi yansıtan tasarımları ortaya çıkartabilir, bu şekilde daha içe sinen işlere imza atabilirsiniz.

Kendi sevdiğini renk ve desen ile örebileceğiniz şalları, severek giyeceksiniz. Aklınızda bir şal modeli örmek var ve kendinize örnek olabilecek tasarımlar arıyorsanız, sizler için seçtiklerimize mutlaka bir göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Yazlık merserize bayan bluz modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde yazlık örgü bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
guzel_oya_ornekleri (10)
Güzel oya örnekleri 2016

en güzel oya örnekleri modelleri çeşitleri 2016 yapımları ile birlikte sizlerle kızlar... Örgü tanıtımlarına devam ederken, bu yazıma konu olarak...

Kapat