Facebook zaman tünelinden nasıl çıkabilirim?

Facebook zaman tünelinden nasıl çıkabilirim?
15 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.

facebook zaman tünelinden çıkma yöntemleri facebook zaman tünelini silme

Facebook kullanıcılarının son zamanlarda, belkide en fazla sıkıntı çektikleri durum, Facebook yöneticilerinin yeni ortaya çıkarttıkları sistemleri “zaman tünelidir.” Facebook’un eski sistemine alışanların, bir türlü kabullenemedikleri bu sistem yeni görünüm yapısı ile eski temayı fazlasıyla aratıyor.

Facebook zaman tünelinden nasıl çıkabilirim?

Dostlar, Facebook zaman tüneli ile ilgili benimde sıkıntılarım var ve bu konu ile ilgili çeşitli araştırmalarda bulundum. Girmediğim site, blog ve forum kalmadı ama bir türlü facebook zaman tünelinden çıkabilme olayı ile ilgili bilgilere ulaşamadım.

Facebook tasarımcılarının ortaya çıkarttıkları bu yeni görsel, eski tema yapısı ile hiç örtüşmüyor. Eski yapıyı kullananlar, yeni tema ile birlikte çeşitli sıkıntılar çekiyorlar. Fakat Facebook kurucuları ve modaretörleri bu konuda hiç taviz vermiyorlar ve yeni yarattıkları bu sistemi, tüm kullanıcılarına kullandırarak bir anlamda bu sisteme geçmeyi mecburi hale getiriyorlar. Dostlar… İnanın bu sistem konusunda bende büyük sıkıntılar çekiyorum ve araştırmaları devam ettiriyorum. Bir sonuca ulaşır ulaşmaz, sizleride bilgilendireceğimden şüpheniz olmasın…

Netice olarak “gelen gideni aratır.” atasözünün burada gerçekleştiğini görüyoruz 🙂 Umarım facebook tasarımcıları mağduriyetimizi anlar ve bu konu ile ilgili ekstra çözüm önerilerini bizlere sunarlar… Şimdilik yapacağımız tek gerçekçi çözüm, beklemek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Düzen kuşağı nasıl yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Adacayi nelere iyi gelir
Adaçayının faydaları nelerdir?

adaçayının faydaları nelerdir adaçayı adaçayı neye iyi gelir Toplum içerisinde çoğu kişi tarafından severek tüketilen adaçayı tam bir vitamin deposu...

Kapat