Fırfırlı Gelinlik Modelleri Çok Şıklar!

Yeni sezonda yepyeni tasarımlarıyla fırfırlı gelinlik modellerini göreceksiniz hanımlar… 2014 – 15 sezonunun en gözde fırfır eteğine sahip ve adını etek isminden alan fırfırlı gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz.

Genç tasarımcıların yeni sezon için tasarlamış olduğu bu gelinlik modelleri bir çok gelinlik tasarlayan ve gelinlik satan firmalar için ilgi odağı oldu. Belki yeni sezonda en çok tercih edilebilen gelinlik tasarımları arasına fırfırlı gelinlik modelleri girebilir.

Büyük firmaların mankenleri ile tanıttığı bu güzelim fırfırlı gelinlik modellerini sizler için galerimde bir araya getirdim.

Almak istediğiniz gelinlik modelini yorum olarak bizlere bildiriniz fiyat ve model hakkındaki diğer bilgileri alabilirsiniz.

Fırfırlı Gelinlik Modelleri Çok Şıklar!

Bir önceki yazımız olan Sonbahar - Kış Ayakkabı Trendleri başlıklı makalemizde 2015 ayakkabı modası, 2015 ayakkabı trendleri ve 2015 kış ayakkabı modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
dolgun görünmlü saçlar nasıl yapılır
Dolgun Doğal Saç Nasıl Yapılır ? ( anlatımlı )

Son yıllarda bir hayli popüler olan ve genç kızlarımızın sürekli yapmak istediği saç modellerinden birisi olan dolgun doğal saç modelini...

Kapat