Fiyonklu bebek yelek modeli ve resimli anlatım yapılışı

fiyonklu bebek yeleği modeli resimli detaylı anlatım yapılışı sizlerle..

Fiyonklu tasarımlar ile hazırlanan birbirinden güzel örgü bebek yeleği modellerini sizler için derledik dostlar.

En şık alternatifler ile hazırlanarak bizlere sunulan ve şık yapıları ile bebeklerinize çok cici görünümler kazandırabilecek bu bebek yeleği modellerini sizlerde çok beğenecek ve bebekleriniz için oluşturmak isteyeceksiniz. Örgü işi yapan profesyonel eller tarafından özenli tasarımlar ile hazırlanarak sunulan fiyonklu örgü yelek modellerini çok ama çok beğeneceksiniz diye düşünüyorum.

Net üzerinde bulunan en güzel fiyonklu bebek yelekler içerisinden sizler için seçtiğimiz belli modelleri aşağıdaki galerimizde sunuyoruz…

Yapılışı:

Ön için 35 ilmek başlanıyorDaha sonra 7 sıra haroşa örülüyor Sonra 7 ilmek haroşa 7 ilmek düz örülüyor 7 ilmek haroşayı ördükten sonra ipi öne geçirip 7 düz ilmeği örmeden şişe geçiriyorsunuzTekrar 7 ilmek haroşa ,7 ilmek düzü şişe örmeden geçiriyorsunuzBöylece düzlerin önünde iplikler oluşuyor Bu şekilde 7 sıra devam ediyorsunuz Sonra düzlerin üstüne harosa harosanın üstüne düz gelecek şekilde devam ediyorsunuzÖnler 35 ilmek,arka 56 ilmek örülecekKurdele yapımı ise çok basitÖrmeden geçirdiğiniz düz ilmeklerin üzerinde iplikler oluştuBunları kurdele ile ortasından sıkıştırıp kurdeleyi arkadan dikiyorsunuz Üzerlerine birer tane incide koyabilirsiniz.

Fiyonklu bebek yelek modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgü kısa panço modelleri çok şıklar başlıklı makalemizde anlatımlı panço modelleri, Bebek panço modelleri ve en güzel panço modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kırmızı bebek örgü elbise
Bebekler için çok cici örgü elbise modelleri

bebek örgü elbise modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle... Bebekler için hazırlanan en şık örgü elbise modellerini sizler...

Kapat