Fiyonklu Gelinlik Modelleri ve Trendi

fiyonklu gelinlik modelleri örnekleri çeşitleri trendi en güzel en yeni 2013

Yeni yılın gelinlik trendleri içerisinde yer alan ‘fiyonklu gelinlikler’ son zamanlarda hazırlandıkları en özel tasarımları ile bizlere sunulurlarken bu özel tasarımlar içerisinden seçtiğimiz birkaç tanesini ayaklarınıza kadar getirdik kızlar. Yakın zamanda evlenecek olan gelin adayı arkadaşlarımız için çok özel seçenekler olabilecek ‘fiyonklu gelinlikler’ harika diyebileceğimiz özel yapıları ile dikkat çekiyorlar.

Fiyonk detayını seven ve her giydiği giyim ürününde bu detaya yer vermek isteyen kızlarımız için düğün günü özel bir seçenek olabilecek bu harika gelinlikleri aşağıdaki galerimiz ile birlikte sunuyoruz. En şık ve en iddialı görünümlere sahip olan bu özel fiyonklu gelinlik modellerini sizlerde çok beğenecek ve bu özel tasarımlardan herhangi bir tanesini düğün günü tercih etmek isteyeceksiniz. Yeni yılın trendleri içerisinde de yer alan bu özel gelinlik gerçekten çok şık tasarımlar ile hazırlanmışlar.

Fiyonklu Gelinlik Modelleri ve Trendi

Fiyonklu Gelinlik Modelleri ve Trendleri (3)

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yazlık Çok Şık 'KAP' Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 kap modelleri ve yazlık kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yazlık Çok Şık Kap Modelleri ve Fiyatları  (14)
Yazlık Çok Şık ‘KAP’ Modelleri ve Fiyatları

yazlık kap 2013 modelleri fiyatları çeşitleri trendi en güzel en yeni Tesettür giyimi kendine tarz olarak seçen her kadının giyim...

Kapat