Güneş Zavrak kimdir, hayatı ve biyografisi

Güneş Zavrak kimdir, hayatı ve biyografisi
15 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 2.388 kez okundu.

güneş zavrak kimdir? güneş zavrak’ın hayatı güneş zavrak biyografisi pis yedili dilkopat kimdir?

Şu aralar Show Tv’nin Pis Yedili isimli dizisinde rol alan Güneş Zavrak, dizideki lakabı ile “Dilkopat” ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizlere sunuyoruz kızlar… 4 Aralık 1988 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Güneş Zavrak’ın hayatı ile ilgili aklınıza takılan herşeyi aşağıdaki yazımızdan bulabilirsiniz… Bugüne kadar çeşitli dizilerde gördüğümüz ama son zamanlarda Pis Yedili dizisi ile adından fazlasıyla söz ettiren Güneş Zavrak, dizideki oyunculuğu ile birçok kişinin beğenisini kazanıyor.

Güneş Zavrak kimdir?

Güneş Zavrak kimdir, hayatı ve biyografisi

Güneş Zavrak Eskişehirde 4 Aralık 1988 yılında doğmuştur. Güneşin anne babası o 4 yaşındayken ayrılmışlar. Babasının adı Ruchan’dır. Kişilik bakımında çok farklı karaktere sahiptir. Annesinin adı Seher’dir. Güneş Zavrak’ın babası büyük danscılar arasında yer almaktadır.

İlkokulu İstanbul Yenikoy İlkogretim okulunda başarılı bir öğrenci olarak okudu. Güneş Zavrak Lise öğretim hayatını ise İstanbul İstinye Kabataş’ta okudu. Belirli bir süre okuduktan sonra annesinin işleri sebebiyle Ankaraya gitmek zorunda kaldılar. Güneş Zavrak öğrenim hayatına ise Ankara’da Mobil Anadolu Lisesinde devam etmiştir.

Güneş Zavrak lise eğitiminde sonra Üniversiteyi Hacettepe Spor Bilimleri Teknolojisi bölümünü çok çalışarak kazanmıştır.

Güneş Zavrak resimleri;

Pis yedili dilkopat ve orço

Pis Yedili Dilkopat

Pis Yedili Dilkopat resimleri

Güneş Zavrak resimleri

Güneş Zavrak fotoğrafları

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
facebook_zaman_tuneline_gecmek
Facebook zaman tüneline nasıl geçilir?

facebook zaman tüneline geçme, facebook zaman tüneli nasıl kullanılır? Facebook "zaman tüneli" ismini verdiği yeni sistemi ile birlikte büyük yankı...

Kapat