İki şişle saç örgülü patik yapılışı

İki şişle saç örgülü patik yapılışı
27 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 2.561 kez okundu.

iki şişle saç örgülü patik modeli örneği ve detaylı anlatım yapılışı sizlerle… 

İki şiş tekniği ile hazırlanan gerçekten harika bir patik modeli ile karşınızdayız kızlar. Çok şık görünümü ile dikkat çeken bu patik modeli, şık yapısı ile sizleri etkileyecek diye düşünüyorum. Aklınızda iki şişle bir patik modeli işlemek var ise, bu patik modelini mutlaka değerlendirmeli ve benzer modeli işlemelisiniz. Örgü işi yapan kişiler tarafından hazırlanarak sunulan aşağıdaki makalemizi okuyarak, sizlerde bu patik modelini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

İki şişle saç örgülü patik yapılışı

Yapılışı :

Patiğe ELLİ ilmek atarak başlayın. BEŞ haraşo İKİ düz İKİ ters ALTI düz İKİ ters İKİ düz ON İKİ haraşo İKİ düz İKİ ters ALTI düz İKİ ters İKİ düz BEŞ haraşo örün. Düze düz , terse ters olarak örülecek ve ALTI düz ilmeği SEKİZ sırada bir saç örgüsü yapın. Saçörgüleri tamamlanınca başta ki BEŞ haraşoyu kesip tümünü haroşa olarak devam edin. Ayak boyunuza ulaşınca uçlarından eksilterek daraltın. sonra ikiye katlayıp dikin.

iki şiş tekniği ile patik modeli ve işlenişi

akillihayat

Bir önceki yazımız olan İğne oyası yeni başlıklı makalemizde İğne oyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Şal modeli yapılışı
Şal modeli yapılışı

şal modeli örneği ve detaylı resimli anlatım yapılışı sizlerle...  Harika bir şal modeli ve detaylı anlatım yapılışı ile karşınızdayız hanımlar....

Kapat