Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Jennifer Lopez’in güzellik sırları
26 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 1.886 kez okundu.

Jennifer Lopez güzellik sırrını açıkladı.

Jeniffer Lopez’in nasıl bu kadar genç ve güzel kaldığını merak etmiş miydiniz?

Ettiyseniz bu makalemde Jeniffer Lopez’in nasıl bu kadar genç kaldığını öğrenebilirsiniz ve verdiği tavsiylerle güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Kadinmelektir.com olarak dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Jennifer Lopez’in güzellik sırlarını sizlerle paylaşıyorum dostlarım.

Güzelliğine birçok kadının da gıpta ile baktığı Jennifer Lopez’in güzelliği bir tesadüf değil. Cildine ve vücuduna büyük önem veren güzel yıldız yıllardır erkekler dergileri tarafından yılın en seksi kadın seçiliyor. Cildine iyi bakıyor

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biri de hiç kuşkusuz pürüzsüz cildi. Her daim bakımlı ve pürüzsüzlüğünü koruyan cildiyle Lopez, erkek hayranları tarafından daha da beğenilmesini sağlıyor. Jennifer Lopez gibi pürüzsüz cilde sahip olmak artık çok kolay. Dans ile form tutuyor

Dünyanın en başarılı seslerinden Jennifer Lopez, yıllardır formunu dansla koruyor. Bir süre önce ikiz bebekler dünyaya getiren Jennifer Lopez, 43 yaşında olmasına rağmen oldukça enerjik. Sahnede hem şarkı söylüyor, hem dans ediyor. Enerjisini izleyicilere geçirmeye başaran güzel yıldız, kliplerinde de ciddi dans performansları sergiliyor. Sıkı bir egzersiz programına sahip olan Lopez, güzel ve kıvrak vücudunu korumak için dans performanslarını yeterli görmüyor. Egzersizlerin yanında Lopez sıkılaştırıcı kremlerden de destek alıyor.

Düzenli spor yapıyor

En güzel vücutlu ünlüler arasında anılan Lopez, bu unvanını korumak için yalnızca dans egzersizlerine bel bağlamıyor. Sıkı bir programla spor yapan Jennifer Lopez, ünlülerin kişisel çalıştırıcı Tracy Anderson ve Gunnar Peterson’la çalışıyor. Biri, ünlü şarkıcıya, daha çok ağır antrenmanlara yönelmesini önerirken; diğeri, doğum sonrası kiloları da verebilmesi için, egzersiz programına olabildiğince tüm vücudu çalıştıran kardiyo sporları eklemiş. Böylece daha çok kas grubunu aynı anda çalıştırmayı ve ünlü şarkıcının metabolizmasını da hızlandırmayı hedeflemiş.

Kalça kaslarını güçlendiren egzersizleri ihmal etmiyor

Jennifer Lopez’in tercih ettiği bir diğer spor kürek çekmek. Kürek çekmek, çok ritmik hareketlerle yapıldığı ve ani hareketler gerektirmediği için, ünlü şarkıcının dans yüzünden zorlanan eklemlerini daha fazla zorlamamış. Üstelik kürek makinesi ya da ergometre denilen bu aletleri, neredeyse her spor salonunda bulmak mümkün. Bunu evde kendi spor aletlerinizle de yapabilirsiniz.

Kürek çalışması dışında sanatçı, güç egzersizlerine de devam etmiş. Bunların arasında squatlar, lunges denilen ve diz çökmeye benzeyen türde egzersizlerle kalça ile bel çevresindeki kasları güçlendirip sıkılaştıran çeşitli egzersizler bulunuyor. Lopez, bunların kimisini fazladan ağırlık kullanarak, kimilerini yalnızca vücut ağırlığını kullanarak yapmış. Bu sıkı çalışmalar sonucu iri kalçaları insanların, estetik kusur olarak değil, güzelliğinin bir parçası olarak algıladığı bir şeye dönüşüyor.Yoga ile vücudunu rahatlatıyor

16 Kasım’da Ülker Sports Arena’da vereceği konseri, hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Jennifer Lopez, tüm bunların yanı sıra yoga yapmayı da ihmal etmemiş. Dans performansları sırasında ihtiyaç duyduğu esnekliğe destek olması ve hem zihnini hem vücudunu rahatlatması amacıyla, sıkışık programına bir de yogayı sıkıştırmış.

 

Bir önceki yazımız olan Parlak bir cilt için ne yapılmalı? başlıklı makalemizde Parlak bir cilt için hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
tığ işi bebek çorabı
Tığ İşi Bebek Çorabı Örülüşü Anlatımlı

 2013 Tığ işi örgü bebek çorap modeli yapılışı (video)lu anlatımlı Kış aylarında miniklerimizin ayaklarının üşümemesi için onları güzel örgüden patikler...

Kapat