Kaş kalınlaştırma önerileri hakkında bilmeniz gerekenler

Kaş kalınlaştırma önerileri hakkında bilmeniz gerekenler
20 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 1.554 kez okundu.

kaş kalınlaştırma önerileri yöntemleri püf noktaları..

Birçok bayan kaşlarının inceleği konusunda sıkıntılar yaşar ve bunun için çeşitli yöntemler dener. İşte bu arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek adına hazırladığımız bu makalemizde, kaş kalınlaştırma adına çeşitli öneriler sunuyoruz. Gerçekten önemli olan bu öneriler ile sizlerde kaşlarınızı kalınlaştırabilir, daha gür ve gösterişli kaşlara kavuşabilirsiniz.

Kaşınızı kalınlaştırmak istiyorsanız kılın büyüme sürecine göre 1 ay boyunca kaşlarınıza dokunmamalısınız.

Bu süreç içerisinde kaşlarınız dağınık şekilde olacağı için tabiki hoş bir görüntü olmaz bu yüzden kalemle doldurarak şeklini düzgünleştirmeye çalışabilirsiniz.

Sonrasında dağınık duran kılları altlarından şekillendirerek kalın bir hale getirebilirsiniz. Kalın kaş şeklini yüz şekli büyük olanlar tercih etmelidir.

Çok kalın kaş yaşlı gösterir bu yüzden orta kalınlıkla kalın kaş şeklini tercih edin. Kalın kaş modeli yüz tipi iri olanların tercih sebebi olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Koltuk altı terlemesine çözümler başlıklı makalemizde terleme tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kiraz diyeti
Kiraz diyeti ile fazla kilolarınızdan kurtulun!

kiraz diyeti nedir nasıl yapılır yapılışı hazırlanışı.. Yaz meyvesi olan "kiraz", yavaş yavaş olmaya başlarken, bu meyve ile ilgili önemli...

Kapat