Kaşların Gür Çıkması İçin Ne Yapmalı?

Kaşların Gür Çıkması İçin Ne Yapmalı?
28 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.751 kez okundu.

kaşların gür olarak çıkmasını sağlayacak öneriler bilgiler tüyolar… 

Göz güzelliğinin ön plana çıkması adına gerçekten önemli olan kirpikler, daha gür olduklarında daha güzel ve alımlı bir görünümü bizlere sağlayabilirler. Bu yüzden mutlaka doğru öneriler ile kirpikler gürleştirilmeye çalışılmalı ve belli öneriler denenmelidir diye düşünüyorum hanımlar.

Eğer sizlerde daha gür kirpiklerin hayalini kuruyor ve bu amacınıza ulaşabilmek adına çabalar sarf ediyorsanız, sizlere kestirme yoldan bu amacınıza ulaşabileceğiniz belli öneriler sunuyoruz. Bu öneriler ile sizlerde kaşlarınızın daha gür çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Gür kaşlar için öneriler sizlerle.

Kaşlar bir kişinin yüzünde ki ifadeyi olumlu yada olumsuz görünmesini sağlar. Eğer düzgün bir kş yapınız yoksa yorgun, üzgün bir ifade olan yüzünüzle etrafa pozitif bir yansıma veremezsiniz.

Bazen farklı etkenlerden dolayı kaş seyrekleşmesi oluşabilir. Eğer sizde böyle bir durum varsa ve kaşlarınızın gür olmasını istiyorsanız sizlere gür kaşlar için önerileri sunuyor, kaş seyrekliğinin nedenleri hakkında bilgiler veriyoruz.

Daha gür kaşlar için; B6 vitaminini eksiksiz olarak almalı ve doğal yağlarla kaşlarınıza düzenli olarak bakım yapmalısınız.

B6 Vitamini: Saç, cilt ve tırnak sağlığı açısından önemli fonksiyonları olan B6 vitaminini her gün eksiksiz olarak almalısınız. Doktorunuza danışarak B6 vitamini takviyesi kullanabilirsiniz.

Anemi: Kaşlarınızın neden döküldüğünü bilmiyorsanız anemi testi yaptırmanız gerekebilir. Anemi yani demir eksikliğinin en sık görülen belirtisi kıl köklerinin zayıflamasıdır. Demir yönünden zengin sebze, yumurta, balık ve süt ürünlerini beslenme programınıza ekleyerek belirtilerin şiddetini azaltabilirsiniz.

Zeytinyağı: Kökleri beslemek ve cildi yumuşatmak için en iyi doğal yağlar arasında yer alan zeytinyağıyla her gün düzenli olarak kaşlarınıza bakım yapabilirsiniz. Bir parça pamuğu zeytinyağına batırıp çok bastırmadan kaşlarınıza sürün.

Tikler: Farkında olmadan yaptığınız bazı hareketler kaşların seyrelmesine neden olabilir. Bir şey düşünürken dalıp, kaşları çekmek sık rastlanan bir alışkanlıktır. Böyle bir tikiniz varsa hemen vazgeçin.

Bir önceki yazımız olan Aknesiz Bir Cilt Hayal Değil! başlıklı makalemizde Aknesiz Bir Cilt hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni transparan gelinlik
En şık transparan gelinlikler

Birbirinden hoş ve güzel trasnparan gelinlik modelleri sizlerle hanımlar... Yeni yıla girerken siz hanımlar için en güzel transparan gelinlik modellerini...

Kapat