Kiralık Aşk Dizisinin Ömer’i Barış Arduç Kimdir ?

Yaz sezonuna damgasını vuran bugünlerde her cuma akşamı büyük bir heyecanla seyirci kitlesini artıp, kendisine bağlayan Kiralık Aşkı dizisinin oyuncularından biri olan Ömer’i yakından tanımaya ne dersiniz? 🙂 Ömer’i sevenlerin şuan gözlerindeki ışıltıları biran sanki aydınlatıyor gibi hissediyoruz. 🙂 Hemen Barış Arduç kimdir? Bir bakalım.

Star tv de yayınlan Kiralık Aşk dizisindeki Ömeri canlandıran kişi Barış Arduç’tur. Barış Arduç, 9 Ekim 1987’de İsviçre’de, dünyaya gözlerini açarak o tatlı masum gülümsemesiyle bir anda ailesinin dünyasını aydınlatı. Barış Arduç, 3 kardeşler. Abisi Onur ve kardeşi Mert.

Barış Arduç’un fiziğinden anlaşılacağı üzere spordan yakından ilgili olduğu görünmektedir. Barış Arduç’un yaptığı sporlar arasında futbol, basketbol, hentbol, yüzme ve dalgıçlık da yer almaktadır.

Barış Arduç’un televizyonla olan bağlantısına da kısaca göz atacak olursak, notlarımızın arasında şu bilgiler yer almakta. Barış Arduç değerli tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışarak Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Eğitim ardından diziler ve sinema filmleri gelmeye başladı. En son çektiği sinema filmi olan ‘’ Deliha’’ ile genç kızların hayranı olmaya başlayan Barış Arduç, bugünlerde devam eden dizisi Kiralık Aşk, Ömer İplikçi karakteriyle de genç kızların beğenisini toplamaya devam ediyor.

BARIŞ ARDUÇ FOTOĞRAFLARI

Bir önceki yazımız olan Feyza Çıpa ( Gözde ) Türk'ün Uzayla İmtihanı Resimleri başlıklı makalemizde feyza çıpa kimdir fotoğrafları ve feyza çıpa resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ebru şallı güzellik sırları
Ebru Şallı’nın Güzellik Sırları

Merhaba sevgili bayanlar. Bugün sizlere Ebru Şallı’nın güzellik sırlarından birkaçı paylaşacağız. Kağıt kalemleriniz hazır ise, ilk güzellik sırrı olan Ebru...

Kapat