Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri

Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri
16 Ağustos 2012 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Kış aylarında özelt cilt bakımı nasıl yapılır hepsi sizlerle hanımlar…

Cildinizin güzelliğini kış aylarında da sürdürmek istiyorsanız sizler için önerdiğim bu makaleyi mutlaka okumalısınız. Kış aylarıda ellerimiz kuruduğu zamanlar cildimizin bazı yerlerinde aşırı soğuk havadan dolayı çatlamalar meydana gelmektedir. Bu çatlamalardan kurtulmak için sizlere hazırlamış olduğum bu makalemi mutlaka okumalısınız hanımlar…

Soğuk havalarda deride su kaybının fazlalaştığını ve bunun da ellerde kurumaya yol açtığını belirten uzmanlar.Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri elin suyla her temasından sonra mutlaka nemlendiricili krem sürülmesini öneriyorlar.Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri dışarı çıkarken mutlaka eldiven giyilmesi ve haftada en az bir kez badem yağı ile masaj yapılmasını öneriyor.

Soğuk Kış Aylarında Kuru saçlara sahip bayanların besleyici şampuanlar kullanması öneren uzmanlar.Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri ayrıca haftada 1 kez besleyici serum uygulanması.Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri mümkün olduğunca saçların fön makinesi ile kurutulmaması öneriliyor.

Kış aylarında günlük bakımın yanı sıra hiç değilse haftada bir maske veya nemlendiricinizi bol miktarda kullanarak cildinizi 5-10 dakika nemlendirmeye bırakın.

Bir önceki yazımız olan İstenmeyen tüylerinizden nane ile kurtulabilirsiniz! başlıklı makalemizde tüylerden kurtulma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Özel dudak bakımı
Dudaklarınız Bakımı Hak Ediyor Kızlar!

Evde yapabileceğiniz dudak bakımı nasıl olmalı kızlar... Yüzünüzün güzelliğinin en çok ortaya çıkardan organlarınızda olan dudaklarımız bizler için çok önemli...

Kapat