Kış Makyajının İncelikleri

Kış Makyajının İncelikleri
5 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 1.595 kez okundu.

Yaz aylarının bitimi ile birlikte artık kış aylarına doğru geçiş yapıyoruz. Bu aylarda ise yaz aylarının zıttı olabilecek öneriler ile hayatımızı sürdürmemiz gerekiyor. İşte bu değişimden dolayı yapacağınız farklılıkların içerisinde makyaj uygulamalarınızda yer alır hanımlar.

Bizlerde bu anlamda sizlere yardımcı olmak istiyoruz, eğer kış aylarında yaz aylarından farklı bir şekilde makyaj yapma niyetindeyseniz aşağıdaki özel makalemize mutlaka bir göz atmalı ve bu önerileri yakından takip etmelisiniz.

* Bu kış dudaklar yine göz alıcı. Kırmızının her tonunun karşımıza çıkacağı makyaj sezonunda renk ve pırıltı dudaklarda dramatik bir şekilde kendini göstermeye hazırlanıyor.

* Bakışlarda mor ve tonları yeniden keşfediliyor. Bu asil rengin tüm nüansları bu kez göz kapaklarına belirgin bir şekilde uygulanıyor.

* Geçtiğimiz yaz da göz makyajının vazgeçilmezi olan eye-liner, yeni sezonda daha kalın bir çizgiyle bizlere eşlik ediyor. Üstelik kirpik dipleriyle sınırlı kalmıyor, aksine kalın bir şerit halinde göz kapağını kaplıyor.

* Ve sıra dışı bir trend daha; koyu yeşil metalik farlar ve koyu renk dudaklar defileler dışında kırmızı halıda da çok sevildi. Kış sezonunda bu trendi daha yoğun bir şekilde görmeye hazır olun!

Bir önceki yazımız olan Gençleştirici Yosun Maskesi başlıklı makalemizde Yosun Maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt Lekelerine karşı
Cilt Lekelerine Mucize Çözümler

cilt lekeleri nedir nasıl oluşur nasıl tedavi edilir hakkında bilgiler  Cilt üzerinde belli etkenlerin dışa vurumu olarak ortaya çıkan ve...

Kapat