Küf lekelerini çıkartmak için ne yapılır?

Küf lekelerini çıkartmak için ne yapılır?
28 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.552 kez okundu.

küf lekesi nasıl çıkar küf lekesinden kurtulma önerileri tavsiyeleri tüyoları

Dekorasyonlar içerisinde karşılaşılan temel problemlerden olan küf lekesi, özellikle nemli evlerin baş belası haline gelen zor bir faktördür. Eğer evleriniz nemliyse ve siz de sürekli olarak küf lekeleri ile karşı karşıya kalıyorsanız sizleri bu sorununuzdan kurtarabilecek çok özel bir tavsiyede bulunuyoruz sevgili kadinmelektir.com takipçileri. Kendi elleriniz ile kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu özel yöntem ile küf lekelerinizden rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Hem de küf lekelerini bir daha tekrarlatmamak üzere geçireceksiniz!

küf lekesinden kurtulmak

küf lekesinden kurtulmak

Küf lekelerini geçirecek özel yöntem;

Dekorasyonlarınız içerisinde var olan küf lekelerinden kurtulmak için tek ihtiyacınız olan şey gliserin! Öncelikle toz bırakmayan bir bezin üzerine bir miktar gliserin dökün ve küflü bölgeyi ovarak temizleyin. Bu özel yöntemi kullandıktan sonra küf lekelerinizden rahatlıkla kurtulabilecek ve yüzeylerinizi daha özel bir hale getirebileceksiniz.

küf lekesinden kurtulmak

küf lekesinden kurtulmak

Bir önceki yazımız olan Buyrun hanımlar 'Örgü PATİK' Modellerine Birlikte Bakalım! başlıklı makalemizde örgü patikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
eski duvar kağıdı nasıl sökülür
Eski duvar kağıdı nasıl sökülür? ( Anlatıyoruz )

eski duvar kağıdı nasıl sökülür eski duvar kağıdını sökebilme tavsiyeler Dekorasyonlarınız içerisine uyguladığınız duvar kağıtlarınızın eskidiğini düşünüyor ve bu duvar...

Kapat