Nako “Örgü Bebek Lifi Yapılışı” ( anlatımlı )

Nako “Örgü Bebek Lifi Yapılışı” ( anlatımlı )
25 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.124 kez okundu.

Biz titiz anneler yaz aylarında bebeklerimize çok duş aldırırız.  Sıcakların bunalttığı bu günlerde bebeklerimizin de serin bir banyoya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sizler için paylaştığım bu güzel renge sahip ve çok cici bir tasarımı olan örgü lif modeli ile bebeğinizi yıkamaya ne dersiniz.

Örülüşü oldukça kolay olan bu modelimizin yapımı 1 veya 2 saatinizi alacaktır.

Nako tarafından bebeklerimiz için paylaşılan bu modelimizin yapılışını ve gerekli malzemelerini bizim sitemizden bulabilirsiniz.  Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin. Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Nako “Örgü Bebek Lifi Yapılışı” ( anlatımlı )


 

örgü bebek lifi modeli ve yapılışı

Model adı : ET-020 Ninni Bebe Lif
Zorluk derecesi : Orta
İlgili tığ numaraları : 2.5
Örgü şekli : Sık iğne, Tığla fıstık örneği, Pıtırcık oyası
Gerekli malzemeler : Ninni Bebe 23069, 3323, 6555, 10094, 208 1er Yumak
Mevsim :

Yapılışı:

1-23069 renk no.lu iplikle 1 no.lu diyagramın 1 .sırası 30 cm yapılıp geri dönülerek,1.no.lu diyagramla örgüye devam edilir. 2- 3. Sıra yapılırken  renkler kullanılarak 2 no.lu diyagram uygulanır. 3-örgü boyu 35 cm de bitirilir. Etrafına 1 sıra pıtırcık oyası yapılır.

Bir önceki yazımız olan Örgü Salaş Bluz Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) başlıklı makalemizde örgü bluz modelleri, örgü bluz modelleri anlatımlı ve örgü bluz modelleri ve yapılışları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Yazlık Günlük Elbiseler Görselleri
Yaz Aylarında Günlük Elbise Modelleri

Yaz aylarında dışarı çıkacağım zaman ne giyeceğim diye merak eden bayan arkadaşlarım için birbirinden güzel yazlık günlük elbise modellerini paylaşıyorum. ...

Kapat