Nako’dan Venüs Bolero Modeli ve Yapılışı

Nako’dan Venüs Bolero Modeli ve Yapılışı
3 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 2.314 kez okundu.

2014 Örgü Bolero Modelleri Venüs Bolero Modeli Yapılışı

Bu şık boleroya 2 şekilde sahip olabilirsiniz. Ya öreceksiniz ya da alacaksınız dostlarım… Ben sizlere örmenizi öneriyorum. Bu modeli örmek hem çok kolay hemde çok eğlenceli , nasıl yapılır diye dert etmeyin çünkü nakonun bizlerle paylaştığı bu mükemmel modelin yapılışını sizlerle paylaşıyorum… Umarım modeli beğenirsiniz. Eğer modeli almak isterseniz yorum yaparak bizlere bildirmeniz yeterlidir.

2014 bolero modelleri ve yapılışları

Model adı : KM-046 Venüs Bolero
Zorluk derecesi : Kolay
İlgili şiş numaraları : 5
Beden : 36
Yaş grubu : Yetişkin
Örgü şekli : Düz-ters örgü
Gerekli malzemeler : 4848 (400 gr)
Mevsim : İlkbahar, Yaz

Yapılışı:

BOLERO YAPILIŞI:

1.ve 2.no.lu parçalar aynı şekilde örülür. 65 ilmek başlanır, her iki taraftaki 5’er ilmek haraşo örülürken, ortada kalan 55 ilmek düz örülür. Beden boyu 150 cm de ilmekler bir defada kesilerek bitirilir. Beden şemasında gösterildiği şekilde aynı numaralı yerler üstüste getirilip, dikilir. Ön ortasında kalan bölüm iğneyle büzdürülerek dikilir.

Şema Anlatım:

şema bolero

Bir önceki yazımız olan Nako'dan Harika Örgü Bluz Modeli başlıklı makalemizde nako 2014 örgü bluz ve örgü bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
nako 2014 örgü bluz modeli
Nako’dan Harika Örgü Bluz Modeli

Nako 2014 Örgü bluz modeli ve yapılışı (anlatımlı) Yaz mevsiminin sonunda doğru yavaş yavaş geliyoruz dostlarım... Sonbahar ve İlkbahar Aylarında...

Kapat