Nar Suyu İle Vücudunuzdaki Fazla Yağlardan Kurtulun

Nar Suyu İle Vücudunuzdaki Fazla Yağlardan Kurtulun
3 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 1.335 kez okundu.

nar suyu ile zayıflama tüyoları bilgileri tavsiyesi hakkında…

Birçok yararını bildiğimiz ve severek tükettiğimiz narın ortaya çıkan yeni faydası sizleri çok etkileyecek ve sevindirecek hanımlar. Hanımlar, uzmanlar yaptıkları uzun araştırmalar neticesinde narın zayıflatıcı etkisini ortaya çıkartmışlar. Günlük taze olarak sıkılarak içilecek olan nar suyunun vücut üzerinde yaratacağı etki ile birlikte zayıflamaya yardımcı olacağı söyleniyor.

Eğer narın bu önemli etkisi ile zayıflamak isterseniz sizlerde aşağıdaki özel makalemizi okuyabilirsiniz.

Kanseri önleyen, kalbinizin dostu narın bir faydası daha bulundu. Bilim adamları, nar suyunun karın çevresindeki yağları azaltmada etkili olduğunu belirlediler. Kanseri önleyen, kalbinizin dostu narın bir faydası daha bulundu.

Bilim adamları, nar suyunun karın çevresindeki yağları azaltmada etkili olduğunu belirlediler.

Daily Mail’de yer alan habere göre, Edinburgh Üniversitesi’nden araştırmacılar her gün içilen nar suyunun sadece 1 ay içinde karın çevresindeki yağ hücrelerinin gelişimini yavaşlattığını tespit ettiler.

Ayrıca, bilim adamları nar suyu içenlerin kan basıncının düştüğünü ve buna bağlı olarak da kalp krizi, felç ve böbrek hastalığı risklerinin de azatlığını ifade ettiler.

Nar suyunun kandaki NEFA olarak bilinen esterleşmemiş yağ asitleri gibi asitlerin miktarını azaltabildiğini söyleyen araştırmacılar, yaptıkları deneyde bir grup kadın ve erkek katılımcıya 4 hafta süresince 500 mililitrelik şişelerde her gün nar suyu verdiler.

Deneyin sonunda katılımcıların neredeyse yarısının NEFA seviyesi düştü. Ayrıca kadın ve erkek katılımcıların yüzde 90’ından fazlasının ay sonunda kan basınçlarının da düştüğü belirlendi.

Buna göre, araştırmacılar nar suyunun kardiyovasküler hastalık riskini azaltmada da faydalı olduğunu belirttiler.

Bir önceki yazımız olan 1 Haftada 2 Kilo Verin! başlıklı makalemizde hızlı kilo vermenin yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Romantik Saç Modelleri
Romantik Saç Modellerini Görmek İster Misiniz?

romantik saç modelleri çeşitleri trendleri örnekleri 2013 En romantik saç modellerini sizler için derledik ve beğenilerinize sunuyoruz hanımlar. Farklı seçenekler...

Kapat